Panel Solarny PV SHARP 245Wp

Sharp245Wp

Nowy produkt

Panel Solarny PV SHARP 245Wp z tolerancją mocy ~+5%

UWAGA! Proszę pytać o dostępność (panele są często kupowane i mogą występować chwilowe braki).

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

897,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Panel Solarny PV SHARP 245Wp z tolerancją mocy ~+5%

Panele solarne firmy Sharp - światowego giganta w produkcji fotowoltaiki -to jeden z najlepszych wyborów jaki klient może dokonać na polskim rynku. Są to wysoce wydajne panele produkowane przez roboty produkcyjne a nie ludzi, dzięki czemu wyeliminowano szereg błędów i niedociągnięć, jakie częstokroć występują przy panelach solarnych produkowanych przez ludzi (ręcznie).

N polskim rynku (ale też europejskim) są panele PV różnych producentów i różnego pochodzenia w cenie  do 1000PLN (+/- 10%) za moc ok. 250 Wp.  Można też kupić egzotyczne wyroby z Wietnamu i Tajlandii, a także ręcznie robione panele indyjskie z cieniutką ramą 35 mm. Za to nie da się kupić tanio paneli dobrych chińskich producentów z TOP 10, bo ci cenią swoje wyroby powyżej 0,6 EUR/W.
Niektórzy zastanawiają się nad produktami mało znanych polskich producentów, jeszcze inni myslą o modułach niemieckich - bo te kojarzą im się dobrą niemiecką technologią i solidnością. Niestety europejscy producenci , a szczególnie niemieccy, dość szybko ostatnio znikają z trudnego rynku europejskiego (w Niemczech od kilku lat spada popyt na panele solarne, gdyż rynek już się wysycił, jak również pokończyły się wszelkiego rodzaju dofinansowania z rządu niemieckiego), zostawiając często nabywców z bezwartościowymi długoletnimi gwarancjami. 
Warto wybrać urządzenia producenta, który istnieje już co najmniej przez okres zbliżony do gwarancji, którą oferuje.

Firma SHARP istnieje od ponad 100 lat, a ponad 50 lat zajmuje się energetyką słoneczną.

Dlatego właśnie oferujemy Państwu markowy towar w rozsądnej cenie,  z europejską gwarancją  światowego koncernu Sharp Electronics (Europe)
Oryginalne panele solarne firmy SHARP  
model ND-R245A5  o mocy 245 W (+5%)
Made in Japan
Rama panela serii ND-R ma grubość 46 mm i razem  z dodatkową belką poprzeczną (patent Sharp) wytrzymuje napór do wysokości 1 m śniegu. 
Takich rozwiązań próżno szukać gdzie indziej .
 
Doskonałe dla rozsądnego Prosumenta.  

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Panel Solarny PV SHARP 245Wp

Panel Solarny PV SHARP 245Wp

Panel Solarny PV SHARP 245Wp z tolerancją mocy ~+5%

UWAGA! Proszę pytać o dostępność (panele są często kupowane i mogą występować chwilowe braki).