O nas!

Solar Panel Polska jest polską firmą działającą w branży energii odnawialnej.

Oferujemy Państwu akcesoria a także niezależne zestawy związane z pozyskiwaniem energii elektrycznej ze Słońca, są to produkty z najwyższej półki - zagranicznych i krajowych producentów.

Obsługujemy klientów na terenie całego kraju zapewniając zaplecze logistyczne. Wszystkie nasze wyroby są opatrzone pełną dokumentacją techniczną. Gwarantujemy niezwłoczną reakcję na zapytania.

Dzięki współpracy z partnerami posiadamy zaplecze techniczne potrzebne do realizacji dużych inwestycji. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę (od projektu po wykonanie).

W przypadku tzw. farm solarnych uczestniczymy na życzenie klienta w poszukiwaniu działki pod inwestycję i sprawdzeniu jej stanu prawnego oraz przeprowadzeniu badania wietrzności. Ponadto możemy przygotować kompletną dokumentację techniczną i budowlaną. Pomagamy w znalezieniu źródeł finansowania zarówno komercyjnych jak i pochodzących z funduszy krajowych i unijnych (dopłaty z funduszy krajowych i unijnych, pożyczki z Banku Ochrony Środowiska).

Głównym celem naszych działań jest pełna satysfakcja Klientów! Związane jest to ze zwracaniem szczególnej uwagi na jakość oferowanych przez nas towarów i usług, ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań i poszerzanie oferty handlowej.

Wiemy, że odnawialne źródła energii, uważane dotąd tylko za przyszłościowe i nie opłacalne, coraz częściej zyskują Państwa aprobatę.

Ceny Paneli Solarnych (ogniw słonecznych) w ciągu ostatnich lat zasadniczo zmalały, dlatego też wytwarzanie energii elektrycznej bezpośrednio "ze Słońca" jest już opłacalne . Inwestowanie w energię słoneczną to inwestycja długofalowa, inwestycja w naszą przyszłość, dlatego już dziś gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami!

W naszej ofercie znajdują sie m.in.:

 • Panele Solarne

 • Kompleksowe systemy zaopatrzenia w energię elektryczną

 • Akumulatory, Regulatory Napięcia, Przetwornice/Inwerty 12/230V, inne

 • Sygnalizatory Drogowe z autonomicznym zasilaniem

 • Oświetlenie wykorzystujące energię elektryczną z Paneli Solarnych Fotowoltaicznych

 • Lampy Uliczne (duże i małe) <>wykorzystujące energię elektryczną z Paneli Solarnych Fotowoltaicznych

 • itp...Sam produkt to nie wszystko. Bardzo ważnym elementem kompletnego rozwiązania, są związane z produktami usługi. Aby zapewnić całościowe rozwiązania, mogące zaspokoić potrzeby klientów oferujemy:

 • doradztwo i konsultacje rozwiązań z zakresu energii odnawialnej,

 • projektowanie instalacji solarnych,

 • montaż paneli i kolektorów słonecznych (możliwy nawet na balkonie),

 • przeprowadzanie instalacji całych systemów zasilania słonecznego,

 • dołączanie systemów zasilania słonecznego do sieci elektroenergetycznej.Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, organizacje oraz instytucje państwowe. Oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie doradztwa, doboru, projektowania i montażu urządzeń.Misja

Naszą misją jest promocja energetyki ze źródeł odnawialnych, jak również szeroko pojęta edukacja i uświadamianie Społeczeństwa o jej niezaprzeczalnych korzyściach, z których już niebawem będziemy Wszyscy korzystać.

SolarPanel.pl jest przedsięwzięciem mającym na celu poszerzanie wiedzy i podnoszenie świadomości społeczeństwa polskiego w związku z mało jeszcze popularnymi sposobami pozyskiwania takiej energii.

Promujemy i pokazujemy rozwiązania związane z Energetyką i pozyskiwaniem energii. Obecnie wzrasta zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju urządzenia oszczędzające energię i paliwa. Chcemy więc żeby serwis ten był nieustannie wzbogacany informacjami z dziedziny tzw. Zielonej Energetyki, aby cyklicznie pojawiały się nowe wiadomości i materiały. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wiele przydatnych informacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Postaramy się służyć pomocą, wsparciem i markowymi produktami.

Mamy nadzieję że serwis ten zyska spore zainteresowanie Państwa i przyczyni się do szybkiego rozwoju Energetyki Solarnej w Polsce - dziedziny która jest najlepszą alternatywą dla tradycyjnej energetyki.